POGOVORNE URE V ŠOL. LETU 2019/20

Namenjene so pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok.

Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma.

Le z medsebojnim zaupanjem bomo pripomogli k boljšemu uspehu otroka.

Popoldanske skupne pogovorne ure pri vseh učiteljih bodo po že ustaljenem razporedu: 10. 10., 7. 11., 5. 12., 16. 1., 12. 3., 9. 4., 14. 5.

RAZREDNA STOPNJA: 16.30 – 17.30,

PREDMETNA STOPNJA: 17.30 – 18.30.

 Vsak učitelj ima tudi dopoldanske individualne pogovorne ure, in sicer eno uro v tednu.

PREDSTAVITEV UČITELJEV IN POGOVORNE URE

 

UČITELJ/UČITELJICA

 

 

RAZRED

 

POGOVORNE

URE

ANDOLŠEK, MAJA 1. A tor., 12.10–12.55
KOTNIK, ALEKSANDRA 1. B čet., 12.10–12.55
CERKVENIK, ANDREJA 1. C tor., 12.10–12.55
KRŽIČ, ANJA DRUGI UČITELJ tor., 12.05–12.55
KEPIC, ANICA DRUGI UČITELJ tor., 12.10–12.55
LIPOVAC, LJUBA 2. A sre., 10.20–11.05
HUMAR, VERONIKA 2. B čet., 10.20–11.05
BATIS S., URŠA 2. C pon., 12.10–12.55
ANGELOV, IGORCHO 3. A sre., 12.10–12.55
KERN, KRISTINA 3. B čet., 9.20–10.05
MEGLEN, JERNEJA 3. C tor., 9.20–10.05
TURK, BOGDANA 4. A sre., 9.20–10.05
LJUBEJ, MARKO 4. B čet., 11.20–12.05
OSTAN, NIKA 4. C pon.,10.20–11.05
DREMELJ B., MOJCA 5. A pet., 9.20–10.05
MONATTO, META 5. B pet., 8.30–9.15
PURKAT, MATIJA 5. C sre., 8.30–9.15
PREMRL, EVA TJA pet., 11.20–12.05
ARH, LILIJANA OPB pon., 11.20–12.00
DRUŽINEC, PETRA OPB pon., 11.20–12.00
FAJFAR, TANJA OPB pon., 11.20–12.00
JEREB P., JUDITA OPB pon., 11.20–12.00
JEVŠNIK, ANDREJA OPB pon., 11.20–12.00
LUSTEK V., SIMONA OPB pon., 11.20–12.00
MESARIČ, JANKO OPB čet., 12.05–12.55
MIHALIČ, SANJA OPB pon., 11.20–12.00
STANKOVIČ, UROŠ OPB sre., 12.10–12.55
ŠIMENC, MOJCA OPB pon., 11.20–12.00
DEBEVC, MOJCA DSP po dogovoru
KUŽNER, URŠKA DSP po dogovoru
PONDELEK, POLONA DSP po dogovoru
TEPEŽ, VERONIKA DSP po dogovoru
KALAN, POLONA 6. A  – SLJ sre., 10.20–11.05
RAKUŠ DOBNIK, MAŠA 6. B – TJA čet., 11.20–12.05
MÜLLER, NASTJA 6. C – TJA pet., 8.30–9.15
MARTINEK, ANDREJ 7. A – GEO, DKE pon., 9.20–10.05
KOVIČ, MILOŠ 7. B – MAT, FIZ pon., 9.20–10.05
PLUT K., TADEJA 7. C – SLJ čet., 9.20–10.05
ABBAD, SEBASTJAN 8. A – ZGO, DKE pon., 11.20–12.05
MIKLIČ, ALEŠ 8. B – ŠPO tor., 12.10–12.55
SELAN, RAHELA 8. C – KEM, NAR pet., 8.30–9.15
LAPAJNE H., TADEJA 9. A – GUM pet., 10.20–11.05
PREMRL, MAJA 9. B – SLJ tor., 12.10–12.55
BELIČ, TANJA BIO, NAR, GOS pon., 9.20–10.05
BUDIMIR K., KATA TJA tor., 10.20–11.05
JEŽ, ANDREJA TIT čet., 9.20–10.05
KERIN, IRENA ŠPO pon., 11.20–12.05
KOMPAN, KRISTINA LUM tor., 10.20–11.05
MIHELČIČ, DARJA MAT tor., 9. 20–10.05
RACE, JASNA ŠPO čet., 12.10–12.55
ŠPAN, JANEZ ŠPO po dogovoru
VELAK, REBEKA MAT po dogovoru
ŽUPEC, URŠA MAT, FIZ SRE., 9.20–10.05