POGOVORNE URE V ŠOL. LETU 2019/20

Namenjene so pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok.

Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma.

Le z medsebojnim zaupanjem bomo pripomogli k boljšemu uspehu otroka.

Popoldanske skupne pogovorne ure pri vseh učiteljih bodo po že ustaljenem razporedu: 10. 10., 7. 11., 5. 12., 16. 1., 12. 3., 9. 4., 14. 5.

RAZREDNA STOPNJA: 16.30 – 17.30,

PREDMETNA STOPNJA: 17.30 – 18.30.

 Vsak učitelj ima tudi dopoldanske individualne pogovorne ure, in sicer eno uro v tednu.

PREDSTAVITEV UČITELJEV IN POGOVORNE URE

 

UČITELJ/UČITELJICA

 

 

RAZRED

 

POGOVORNE

URE

ANDOLŠEK, MAJA maja.andolsek@guest.arnes.si 1. A tor., 12.10–12.55
KOTNIK, ALEKSANDRA  sasakotnik@guest.arnes.si 1. B čet., 12.10–12.55
CERKVENIK, ANDREJA  andreja.cerkvenik@guest.arnes.si 1. C tor., 12.10–12.55
LUSTEK, SIMONA  simonalustek@guest.arnes.si DRUGI UČITELJ sre., 12.10–12.55
KEPIC, ANICA  anica.kepic@guest.arnes.si DRUGI UČITELJ tor., 12.10–12.55
LIPOVAC, LJUBA  ljubica.lipovac@guest.arnes.si 2. A sre., 10.20–11.05
HUMAR, VERONIKA  veronika.humar@guest.arnes.si 2. B čet., 10.20–11.05
BATIS S., URŠA  ursab.savnik@guest.arnes.si 2. C pon., 12.10–12.55
ANGELOV, IGORCHO  igorcho.angelov@guest.arnes.si 3. A sre., 12.10–12.55
KERN, KRISTINA  kristina.kern@guest.arnes.si 3. B čet., 9.20–10.05
MEGLEN, JERNEJA  jerneja.meglen@guest.arnes.si 3. C tor., 9.20–10.05
TURK, BOGDANA  bogdana.turk@guest.arnes.si 4. A sre., 9.20–10.05
LJUBEJ, MARKO  marko.ljubej@guest.arnes.si 4. B čet., 11.20–12.05
OSTAN, NIKA  nika.ostan@guest.arnes.si 4. C pon.,10.20–11.05
DREMELJ B., MOJCA  mojca.dremelj@guest.arnes.si 5. A pet., 9.20–10.05
MONATTO, META  meta.monatto@guest.arnes.si 5. B pon., 8.30–9.15
PURKAT, MATIJA  matija.purkat@guest.arnes.si 5. C sre., 8.30–9.15
PREMRL, EVA  eva.premrl@guest.arnes.si TJA pet., 11.20–12.05
ARH, LILIJANA  lilijana.arh@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
DRUŽINEC, PETRA  petra.druzinec@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
FAJFAR, TANJA  tanja.fajfar1@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
JEREB P., JUDITA  judita.jereb@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
JEVŠNIK, ANDREJA  andreja.jevsnik@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
FERLEŽ, SREČKO  srecko.ferlez1@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
MESARIČ, JANKO  mesaric.janko@guest.arnes.si OPB čet., 12.05–12.55
KOVAČIČ, URŠA  urska.kovacic1@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
STANKOVIČ, UROŠ  stankovic.uros@guest.arnes.si OPB tor., 12.10–12.55
ŠIMENC, MOJCA  mojca.simenc@guest.arnes.si OPB pon., 11.20–12.00
DEBEVC, MOJCA  debevc.mojca@guest.arnes.si DSP po dogovoru
KUŽNER, URŠKA  kuzner.urska@guest.arnes.si DSP po dogovoru
PONDELEK, POLONA  polona.pondelek@guest.arnes.si DSP po dogovoru
TEPEŽ, VERONIKA  veronika.tepez@guest.arnes.si DSP po dogovoru
KALAN, POLONA  polona.kalan@guest.arnes.si 6. A  – SLJ sre., 10.20–11.05
RAKUŠ DOBNIK, MAŠA  masa.rakus@guest.arnes.si 6. B – TJA čet., 11.20–12.05
MÜLLER, NASTJA  nastja.muller@guest.arnes.si 6. C – TJA tor., 10.20–11.05
MARTINEK, ANDREJ  martinek.andrej@guest.arnes.si 7. A – GEO, DKE pon., 9.20–10.05
KOVIČ, MILOŠ  milos.kovic@guest.arnes.si 7. B – MAT, FIZ pon., 9.20–10.05
PLUT K., TADEJA  tadeja.plut@guest.arnes.si 7. C – SLJ čet., 9.20–10.05
ABBAD, SEBASTJAN  sebastjan.abbad@guest.arnes.si 8. A – ZGO, DKE pon., 11.20–12.05
MIKLIČ, ALEŠ  ales.miklic@guest.arnes.si 8. B – ŠPO tor., 12.10–12.55
SELAN, RAHELA  rahela.selan@guest.arnes.si 8. C – KEM, NAR pet., 8.30–9.15
LAPAJNE H., TADEJA  tadeja.lapajne@guest.arnes.si 9. A – GUM pet., 10.20–11.05
PREMRL, MAJA  maja.premrl@guest.arnes.si 9. B – SLJ tor., 12.10–12.55
BELIČ, TANJA  tanja.belic@guest.arnes.si BIO, NAR, GOS pon., 9.20–10.05
BUDIMIR K., KATA  kata.budimir-kristo@guest.arnes.si TJA tor., 10.20–11.05
VRŠČAJ, TINA  tina.vrscaj@guest.arnes.si TJA pon., 9.20–10.05
JEŽ, ANDREJA  andreja.jez@guest.arnes.si TIT čet., 9.20–10.05
KERIN, IRENA  irena.kerin@guest.arnes.si ŠPO pon., 11.20–12.05
KOMPAN, KRISTINA  kristina.kompan@guest.arnes.si LUM tor., 10.20–11.05
MIHELČIČ, DARJA  darja.mihelcic@guest.arnes.si MAT tor., 9. 20–10.05
RACE, JASNA  jasna.race@guest.arnes.si ŠPO čet., 12.10–12.55
ŠPAN, JANEZ  janez.span@guest.arnes.si ŠPO po dogovoru
VELAK, REBEKA  rebeka.velak@guest.arnes.si MAT po dogovoru
VIVOD, VERONIKA  veronika.vivod@guest.arnes.si MAT, FIZ pon., 11.20–12.05