Skoči na glavno vsebino

Učitelji

POGOVORNE URE

Namenjene so pravočasni in sprotni obveščenosti staršev o napredovanju njihovih otrok. Učitelji se s starši in učenci pogovorijo o delu otroka v šoli in doma. Z medsebojnim zaupanjem bomo pripomogli k boljšemu uspehu otroka.

Popoldanske skupne pogovorne ure pri vseh učiteljih bodo po že ustaljenem razporedu:

16. 10., 13. 11., 4. 12., 15. 1., 12. 2., 12. 3., 16. 4., 14. 5.

1. in 2. triada od 16.30 do 17.30,

3. triada od 17.30 do 18.30.

Vsak učitelj ima tudi dopoldanske individualne pogovorne ure, in sicer eno uro v tednu.

 PREDSTAVITEV UČITELJEV IN POGOVORNE URE

UČITELJ/UČITELJICA

RAZRED

POGOVORNE URE

ANDOLŠEK, MAJA

1. A

tor., 12.10–12.55

KOTNIK, ALEKSANDRA

1. B

sre., 12.10–12.55

CERKVENIK, ANDREJA

1. C

tor., 12.10–12.55

HOBEL, NADA

VZGOJITELJICA

tor., 12.10–12.55

KEPIC, ANICA

VZGOJITELJICA

sre., 12.10–12.55

OSTAN, NIKA

2. A

tor., 12.10–12.55

HUMAR, VERONIKA

2. B

pon., 12.10–12.55

BATIS S., URŠA

2. C

pon., 12.10–12.55

PREVODNIK, MARJANA

3. A

sre., 12.10–12.55

KERN, KRISTINA

3. B

čet., 13.00–13.45

MEGLEN, JERNEJA

3. C

sre., 12.10–12.55

LIPOVAC, LJUBA

3. D

sre., 12.10–12.55

ŠIMENC, MOJCA

4. A

pet., 9.20–10.05

TURK, BOGDANA

4. B

pet., 8.30–9.15

DREMELJ B., MOJCA

5. A

tor., 10.20–11.05

MONATTO, META

5. B

pon., 9.20–10.05

ARH, LILIJANA

OPB

tor., 11.15–12.00

JEVŠNIK, ANDREJA

OPB

tor., 11.15–12.00

JEREB P., JUDITA

OPB

tor., 11.15–12.00

FAKIN, TINE

OPB

pon., 11.15–12.00

LUSTEK, SIMONA

OPB

tor., 11.15–12.00

SUVOROV, PETRA

OPB

tor., 11.15–12.00

PURKAT, MATIJA

OPB

tor., 11.15–12.00

MARTINEK, ANDREJ

6. A – GEO, ZGO, DKE

čet., 9.20–10.05

KOVIČ, MILOŠ

6. B – FIZ, MAT

pon., 13.00–13.45

PLUT K. TADEJA

7. A – SLJ

pon., 10.20–11.05

ABADD, SEBASTJAN

7. B – ZGO, DKE

čet., 10.20–11.05

SELAN, RAHELA

8. A – KEM, NAR

pet., 11.20–12.05

KULJIČ, BOŠTJAN

8. B – TJA

sre., 11.20–12.05

MIKLIČ, ALEŠ

9. A – ŠPO

sre., 11.20–12.05

PREMRL, MAJA

9. B – SLJ

tor., 11.20–12.05

BELIČ, TANJA

BIO, GOS, NAR

pon., 9.20–10.05

GREGL H., MIRA

SLJ

sre., 9.20–10.05

JEŽ, ANDREJA

MAT

sre., 12.10–12.55

KERIN, IRENA

RAČ, ŠPO

pon., 10.20–11.05

KOMPAN, KRISTINA

LUM

pon., 11.20–12.05

MESARIČ, JANKO

TIT

tor., 9.20–10.05

RACE, JASNA

ŠPO

tor., 9.20–10.05

RAKUŠ D., MAŠA

TJA

tor., 11.20–12.05

RODMAN, NADA

GUM, TJA

pet., 10.20–11.05

ŠPAN, JANEZ

ŠPO

po dogovoru

VELAK, REBEKA

MAT

po dogovoru

ZUPANČIČ, MATEJA

 DSP

po dogovoru

 KUŽNER, URŠKA

 DSP

 po dogovoru

(Visited 1.000 times, 1 visits today)
Dostopnost